• BIALETTI

Pyszna i aromatyczna kawa mielona Bialetti stanowi doskonałą propozycję dla amatorów włoskich specjałów. Mieszanka składa się z ziaren delikatnej arabici oraz wyrazistej i lekko gorzkawej robusty. Tak wysublimowana kompozycja to wynik pasji oraz poszukiwania nowych smaków. Założyciel firmy – Alfonso Bialetti – zasłynął z wynalezienia pierwszej w historii kawiarki. Chciał, by każdy potrafił przygotować esencjonalną „małą czarną” w domowym zaciszu. Obecnie marka ta jest powszechnie rozpoznawalna i ceniona wśród baristów.

Czym charakteryzuje się kawa smakowa Bialetti?

Kawy te wyróżniają się gęstą teksturą. Do ich cech zalicza się ponadto ciemny profil palenia. Kawa mielona Bialetti posiada zmielone ziarna w stopniu dostosowanym do kawiarki. Taki sposób przyrządzenia pozwala na uzyskanie właściwej ekstrakcji, co wpływa na głębię doznań i koi podniebienie. Kawa smakowa Bialetti orzeźwia i pobudza do działania. Oferujemy produkty o rozmaitych aromatach, np. orzechowym, waniliowym z nutą karmelu, czekoladowym. Mieszanka bardzo dobrze sprawdza się jako espresso, ale nadaje się także do napojów z mlekiem lub bitą śmietaną, takich jak latte, cappuccino, americano, vienna, flat white.

Kawa Bialetti polecana przez koneserów

Produkty włoskiej marki zachwycają wonnością. Ich zapach długo unosi się w powietrzu. Żeby zachować wyjątkowy aromat, ziarna umieszcza się w szczelnym opakowaniu wyposażonym w nakrętkę. To pozwala na wygodne wydobywanie zawartości z wnętrza puszki. Warto podkreślić, że aby wyłuskać z owoców kawowca walory, trzeba zwrócić uwagę na czas wytworzenia. Zaleca się, aby kawa Bialetti była spożywana w niedługim odstępie od daty palenia. Do istotnych elementów determinujących wybór zalicza się ponadto termin przydatności. Dłuższa ważność wpływa na bardziej wyrafinowany bukiet i głębię smaku.

Zachęcamy do wyboru produktów z naszego asortymentu. Kawa Bialetti sprzedawana jest w pojemnikach o wadze 250g. Nadaje się do codziennej konsumpcji. Stanowi ponadto świetny pomysł na prezent dla osób z rodziny, a także znajomych.