• ZAVIDA

Nic tak nie pobudza jak aromatyczna kawa Zavida. Swoje niezwykłe walory zawdzięcza wyjątkowemu zestawieniu ziaren pochodzących z Ameryki Południowej, Azji oraz Afryki. Tereny te wyróżniają się optymalnymi warunkami upraw. Wpływ na dojrzewanie owoców kawowca ma także gleba o niskim współczynniku pH oraz optymalna temperatura i wilgotność powietrza. Arabica urzeka ponadto bogatym bukietem zapachów, a dodatkowo charakteryzuje się łagodnym smakiem. Doskonale sprawdza się jako espresso, latte macchiato oraz cappuccino. Nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych, aeropressach, a także w kawiarkach.

Kawa smakowa mielona to propozycja dla koneserów!

W naszym asortymencie znajdują się wyroby o rozmaitych smakach. Do popularnych zaliczają się waniliowo-orzechowy, czekoladowo-malinowy, czekoladowy, waniliowy, cynamonowy, kokosowy, brownie, toffi, Irish Cream. Kawy dostępne są w różnych wariantach – można zdecydować się na klasyczny lub mocny stopień palenia. Do wyboru mamy opakowania ważące od 49,6g do 340g. Warto podkreślić, że kawa Zavida cieszy się uznaniem klientów z całego świata. Stanowi doskonały sposób na rozpoczęcie dnia.

Czym wyróżnia się kawa mielona smakowa?

Mieszanka Arabici ujmuje również głębią zapachów, dostarczając wyjątkowych doznań i pobudzając zmysły. Starannie dobrana kompozycja ziaren koi podniebienie. Kawa smakowa mielona cechuje się też wonnością. Jej zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Wyroby, które oferujemy, są świeżo palone, wypalane specjalnie dla nas. Zadbano dodatkowo o odpowiednie opakowanie z hermetycznym zamknięciem oraz pochłaniaczem wilgoci. To pozwala na zachowanie wyjątkowych właściwości uzyskanego naparu.

Kawa mielona smakowa – idealna na prezent! Kawy stanowią świetny sposób na sprawienie radości rodzinie lub znajomym. Można je wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub innych ważnych jubileuszy. Świetnie sprawdzą się także jako podarunek na święta Bożego Narodzenia. Można je nabyć również w zestawach, co umożliwia wypróbowanie wielu rodzajów kaw. Zapraszamy do zakupów!