• ZAVIDA

Poranna filiżanka aromatycznej kawy kojarzy się głównie z pobudzającym działaniem kofeiny, która zapewnia zapas energii na cały dzień. Oprócz właściwości rozbudzających kawa powinna jednak również zaskakiwać swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Jeżeli w piciu kawy zwracają Państwo uwagę przede wszystkim na walory smakowe, warto zdecydować się na taką, której smakiem uda się rozkoszować z każdym łykiem. Idealnym wyborem będzie kawa smakowa. W swoim składzie zawiera różnego rodzaju dodatki. Taka kawa z pewnością zachwyci każdego smakosza, a jej kosztowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Kawa ziarnista o wielu smakach

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór kaw o wielu smakach, dlatego nawet najbardziej wybredny konsument znajdzie w naszym asortymencie produkt, który zadowoli jego kubki smakowe. Kawa ziarnista posiada bardzo wiele aromatycznych dodatków, w związku z tym wybór idealnego smaku kawy zależy wyłącznie od preferencji klienta. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi orzeźwiającą kawę z dodatkiem mięty, energetyzującą o smaku owoców czy z delikatną nutą wanilii. Wyrobami, które cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów są również kawy o smaku syropu klonowego, cynamonowym, czy karmelowym. Proponujemy także połączenie czekolady z owocami, np. w postaci kawy czekoladowo-malinowej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi produktami z oferty oraz do wypróbowania Państwa ulubionych smaków, którymi charakteryzuje się kawa ZAVIDA.