• Alfredo Espresso Primus Omnium 1kg ziarnista

100% Arabika, Charakterystyka: wykwintny, głęboki smak, pełny, bogaty aromat, stabilna crema oraz delikatne, kwaśne wykończenie. Naciśnij na logo firmy aby dowiedzieć się więcej o producencie.

Typ ziarnista
Producent DALLMAYR
Wielkość opakowania 1 kg
Brak towaru
45.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24
Cena przesyłki 13
Paczka w RUCHu 8
Paczkomaty InPost 13
Kurier Pocztex 48 15
Kurier (Pobranie) 17
Dostępność 0 szt.
Waga 1 kg
Zostaw telefon

Kawa  Alfredo Espresso Primus Omnium to mieszanka wyselekcjonowanych ziaren 100% arabiki z najlepszych upraw Ameryki Południowej oraz Indii. Jest najszlachetniejszą z kaw Alfredo. Kawa ta posiada wykwintny, głęboki smak oraz pełny, bogaty aromat, stabilną cremę i delikatne, kwaśne wykończenie.  Kawa  Alfredo Espresso Primus Omnium wyróżnia się smakiem charakterystycznym dla północnych Włoch.


Ziarna pozwalają na zachowanie maksymalnej ilości aromatu. Opakowanie Alfredo Primus Omnium jest wykonane z materiału o dużej barierowości, dzięki temu ziarna kawy są zabezpieczone przed dostępem tlenu. Przed zgrzaniem torby wypompowywane jest powietrze, a na jego miejsce zostaje wtłoczony gaz ochronny na bazie azotu. W związku z tym, że kawa odgazowuje się po upaleniu przez dość długi okres czasu, na opakowaniu umieszczony jest półprzepuszczalny wentyl pozwalający na wydostawanie się niechcianych gazów, jednocześnie blokujący dostęp tlenu.Gatunek: 100% Arabika,
Typ: ziarnista
Pojemność:  1kg
Termin przydatności: sierpień 2020r

 

Kawa  Alfredo Espresso Primus Omnium to mieszanka wyselekcjonowanych ziaren 100% arabiki z najlepszych upraw Ameryki Południowej oraz Indii. Jest najszlachetniejszą z kaw Alfredo. Kawa ta posiada wykwintny, głęboki smak oraz pełny, bogaty aromat, stabilną cremę i delikatne, kwaśne wykończenie.  Kawa   Alfredo Espresso Primus Omnium wyróżnia się smakiem charakterystycznym dla północnych Włoch.


Ziarna pozwalają na zachowanie maksymalnej ilości aromatu. Opakowanie Alfredo Primus Omnium jest wykonane z materiału o dużej barierowości, dzięki temu ziarna kawy są zabezpieczone przed dostępem tlenu. Przed zgrzaniem torby wypompowywane jest powietrze, a na jego miejsce zostaje wtłoczony gaz ochronny na bazie azotu. W związku z tym, że kawa odgazowuje się po upaleniu przez dość długi okres czasu, na opakowaniu umieszczony jest półprzepuszczalny wentyl pozwalający na wydostawanie się niechcianych gazów, jednocześnie blokujący dostęp tlenu.

 

Gatunek: 100% Arabika,
Typ: ziarnista
Pojemność:  1kg
Termin przydatności: sierpień 2020r

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.