• Kategorie
  • Szukaj
  • Kapsułki Tassimo

Wyjątkowy aromat i głęboki smak zamknięty w niewielkim opakowaniu? To kapsułki do ekspresu Tassimo! Jest to produkt, który został stworzony z myślą o prawdziwych kawoszach, ceniących sobie intensywny, głęboki smak kawy. Kapsułki Tassimo swoją popularność zawdzięczają wysokiej jakości włoskiej kawie ziarnistej poddanej restrykcyjnej selekcji, aby każde ziarenko spełniało nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. W efekcie z kapsułek Bosch Tassimo powstaje aromatyczne espresso, puszyste cappuccino, delikatne latte i wiele innych przepysznych napojów, które goszczą w naszych kubkach każdego dnia. Obok kapsułek Tassimo żaden miłośnik kawy nie przejdzie obojętnie!

Pyszna kawa zaledwie w kilka minut

To właśnie kawa pobudza nas każdego dnia o poranku, a wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia pracy bez kubka tego „magicznego” naparu. Jeśli jednak rano każda minuta jest dla Ciebie na wagę złota, to z pewnością cenisz sobie proste i szybkie rozwiązania. Do nich właśnie należą kapsułki do ekspresu Bosch, które za sprawą magicznego przycisku przemieniają się w ciepłą, aromatyczną kawę. Dzięki temu zyskujesz kilka dodatkowych minut, ponieważ ekspres Tassimo wykona za Ciebie całą robotę! Wybierz Tassimo kapsułki, a już nigdy nie będziesz musiał jechać do pracy bez porannej kawy!

Aromatyczna kawa smakowa

Bosch Tassimo kapsułki to nie tylko czarna kawa, ale także słodkie latte o smaku toffee, delikatna czekolada i wiele innych przepysznych smaków. Szeroka oferta kaw smakowych sprawia, że z kapsułek Tassimo stworzysz także słodkie napoje idealne do deserów, a to wszystko przy użyciu jednego urządzenia. W naszym asortymencie posiadamy również coś dla fanów dużej dawki kofeiny o poranku, czyli opakowania XL kapsułek Tassimo, z których powstaje intensywny napar, zapewniający Ci energię na cały dzień! 

Oprócz kapsułek do ekspresu Bosch Tassimo posiadamy także kapsułki Dolce Gusto oraz kapsułki Nespresso. Dzięki temu każdy kawosz znajdzie propozycję idealną dla siebie — gorąco zapraszamy do zakupów.