• Kategorie
  • Szukaj
  • Kapsułki Nespresso

Nespresso kapsułki

Zmielona kawa zamknięta szczelnie w kapsułkach po raz pierwszy pojawiła się na rynku w latach 70. XX wieku. To właśnie wtedy firma Nestlé stworzyła po raz pierwszy słynne już na całym świecie kapsułki Nespresso, które miały być szybkie i wygodne w użyciu. Wygaśnięcie niektórych patentów na system kapsułkowy do kawy opracowanych przez firmę Keurig spowodowało, że coraz więcej producentów kaw zaczęło decydować się na takie rozwiązanie, wyczuwając jego duży sukces. Z roku na rok sprzedaż kapsułek do Nespresso zawierających wyselekcjonowane, zmielone ziarna kawy wzrastała bardzo szybko w przeciwieństwie do sprzedaży kaw ziarnistych. Po wprowadzeniu również przez inne firmy tak zapakowanych kaw mielonych, moda na kapsułki dosyć szybko opanowała Amerykę Północną i Europę. W Polsce z kolei rozpowszechniła się dopiero w latach 2010-2013.

Kapsułki do Nespresso – aromatyczna kawa w kilka chwil

Kapsułki pozwalają na bardzo szybkie, czyste i wygodne przyrządzenie aromatycznej kawy niemalże w jednej chwili. Każdy może przygotować ten niesamowity, pobudzający napar w zaciszu własnego domu – i to bez konieczności posiadania wiedzy baristycznej, gdyż wszystko zamknięte jest w jednej kapsułce do Nespresso. Zaparzenie kawy w ekspresie Nespresso jest bardzo proste i wygodne, dlatego też rozwiązanie to szybko zyskało popularność nie tylko w biurach, ale również w domach. Wystarczy bowiem umieścić kapsułkę w wyznaczonym miejscu, podstawić filiżankę i nacisnąć przycisk. Kawa robi się błyskawicznie. W ekspresach na kapsułki pomija się etap mielenia ziaren, woda doprowadzana jest do wrzenia w tempie błyskawicznym i po zaparzeniu kawy nie trzeba nic myć w przeciwieństwie do ekspresów kolbowych czy przelewowych.

Kapsułki Nespresso – bogaty smak i aromat kawy w kompaktowej formie

Kawę przeznaczoną do kapsułek mieli się tuż przed zapakowaniem jej do tych malutkich pojemniczków. Następnie pakowana jest próżniowo do każdej kapsułki w ilości 5-7 g, aby zachowała swój niepowtarzalny aromat. Do jej przygotowania wymagany jest specjalny ekspres do kawy działający podobnie do ekspresu ciśnieniowego, z tą różnicą, że zagotowana do ok. 100ºC woda zostaje wstrzyknięta pod wysokim ciśnieniem do kapsułki Nespresso wypełnionej zmieloną kawą, dzięki czemu uzyskuje się aromatyczny napój w krótkim czasie. Stąd też Nespresso kapsułki są szybkim i wygodnym rozwiązaniem, kiedy mamy jedynie krótką przerwę na ulubiony napój czy szybko chcemy zrobić kawę na wynos. Kompaktowe rozmiary tego typu ekspresów na kapsułki sprawiają, że te urządzenia nie zajmą nam zbyt dużo miejsca w kuchni.

Nespresso kapsułki – oferta ulubionego napoju w nowoczesnej formie

Poszukując wygodnego i szybkiego rozwiązania w postaci kapsułek do Nespresso, warto zapoznać się z ofertą produktów od wiodących producentów kawy, takich jak: Nestle, Jacobs, Illy czy Gimoka. Znajdziecie u nas szeroką gamę kapsułek firmy Gimoka (np. Cremoso, Lungo, Vellutato), Jacobs (np. Lungo, Lor), Garibaldi. 

Gorący, aromatyczny napar po wciśnięciu jednego przycisku? To możliwe! Kapsułki do kawy Nespresso odmienią Twoją codzienną rutynę parzenia kawy. Koniec z ręcznym mieleniem ziaren, zagotowywaniem wody w czajniku i wieloma innymi czynnościami, na które tracisz swój cenny czas o poranku. Dostępne w naszej ofercie kapsułki Nespresso wyróżniają się średnią goryczką, niewielką kwasowością oraz pełną konsystencją. Ich wyjątkowy smak przeniesie Cię do włoskich kawiarni, gdzie serwowana jest jedna z najlepszych kaw na świecie. Nasze kapsułki do Nespresso pozwolą Ci uzyskać intensywne espresso, które możesz przekształcić w pyszne americano, puszyste cappuccino, delikatne latte macchiato lub każdą inną kawę — taką, którą lubisz najbardziej. Pragniemy zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdziesz oryginalne kapsułki do ekspresu Nespresso, dzięki czemu masz pewność, że uzyskasz napar o najwyższej jakości, głębokim smaku oraz wyjątkowym aromacie.

Nespresso — kapsułki

Ofertę naszego sklepu charakteryzuje szeroki wybór kaw do Nespresso — są to kapsułki z robustą, arabicą, a także blendy. Dzięki temu każdy kawosz znajdzie kapsułki spełniające jego oczekiwania. To, co wyróżnia kapsułki Nespresso na tle innych produktów, to wysoka jakość ziaren. W niewielkich kapsułkach zamknięta jest aromatyczna, mielona kawa, która pod wpływem gorącej wody przemienia się w przepyszny napój. Zapewniamy, że kawa z kapsułek do Nespresso postawi Cię rano na nogi i doda energii na cały dzień!

Doskonale wiemy, jak cenna jest każda minuta o poranku. Niestety często brakuje nam wówczas czasu, aby w spokoju przygotować i wypić kawę. Firma Nespresso, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziła na rynek koncepcję kawy porcjowanej, zamkniętej w szczelnych kapsułkach. Dzięki temu do zaparzenia kawy potrzebujesz jedynie ekspresu Nespresso i kapsułki z ulubioną kawą. Aromatyczny napar uzyskasz szybko i bez zbędnego bałaganu. Wierzymy, że kapsułki do kawy Nespresso trafią w Twój gust, tak samo, jak w nasz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kapsułki Nespresso dla kawoszy

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki ulubionej kawy. Napar ten towarzyszy nam także podczas podróży lub spotkań z najbliższymi. Warto zatem wyposażyć swoją kuchnię w ekspres i kawę, która będzie smaczna, a jednocześnie prosta w przygotowaniu. Kapsułki Nespresso to produkt, który zdobył rzeszę fanów swoim wyjątkowym aromatem, wielowymiarowym smakiem i szerokim wyborem różnych rodzajów ziaren. Mielona arabica zamknięta w niewielkich kapsułkach do Nespresso przeniesie Cię myślami do włoskich kawiarni, gdzie serwowana jest równie aromatyczna i smaczna kawa. Dzięki kapsułkom całkowicie zrezygnujesz z kawy na wynos, którą zazwyczaj zamawiasz w biegu w drodze do pracy. Kapsułki do Nespresso pomogą Ci przygotować ulubiony napój zaledwie w kilka minut. Zostań baristą we własnym domu, wykorzystując kapsułki do kawy Nespresso. Gwarantujemy, że pokochasz je tak samo, jak setki naszych klientów!

Kapsułki do Nespresso – oryginalne i zamienniki

Ofertę naszego sklepu tworzą oryginalne kapsułki Nespresso, które z pewnością urzekną Cię swoim intensywnym aromatem roztaczającym się w całym mieszkaniu. Chcąc jednak jeszcze bardziej poszerzyć nasz asortyment, aby spełnić oczekiwania jak najszerszego grona klientów, proponujemy również zamienniki kapsułek Nespresso. Ich wyjątkowy smak niczym nie odbiega od naparów przygotowanych w kawiarniach przez baristów, a przewagę zyskują dzięki prostemu przygotowaniu i dużej dostępności. Oferujemy kapsułki Nespresso z kawą o różnej mocy, a także z kawą bezkofeinową, którą spokojnie możesz pić nawet wieczorami. Z użyciem naszych kapsułek do kawy Nespresso przygotujesz intensywne espresso, które może stanowić bazę do cappuccino, latte macchiato bądź frappe. Dzięki niewielkiej kapsułce możesz przygotować smaczne napoje dla siebie i swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że liczne zalety kapsułek do Nespresso przekonały Cię do zakupu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru najlepszych produktów.

Przypominamy, że w naszej ofercie dostępne są również kapsułki innych systemów, np. kapsułki do ekspresów Dolce Gusto, kapsułki Cafissimo czy kapsułki Tassimo. Pełna oferta naszych kaw w kapsułkach dostępna jest tutaj.