• Kategorie
  • Szukaj
  • GEVALIA

Szukają Państwo wysokiej jakości kaw rozpuszczalnych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Obok marek Davidoff oraz Movenpick, w szerokim asortymencie proponujemy również kawę Gevalia rozpuszczalną. To 100% arabika, którą doceni nawet najbardziej wymagający miłośnik kawy. Proces liofilizacji ziaren zachodzący w niskich temperaturach sprawia, że niezwykle intensywny oraz przyjemny aromat czuć w całym domu. Kawę cechuje wyrafinowana kompozycja, dzięki której uważana jest za jedną z najlepszych rodzajów.

Aromatyczna kawa Gevalia do pracy i domu

Kawa Gevalia rozpuszczalna cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, ponieważ z łatwością można zaparzyć ją zarówno w domu, jak i w biurze – dzięki niej mogą się Państwo cieszyć odpoczynkiem w domu lub przyjemną przerwą w pracy. Gevalia to największa palarnia kawy w Skandynawii, która w latach 2007 – 2015 produkowała ponad 40 odmian herbaty i kawy. Od 2015 roku produkcja skupiona jest wyłącznie na wysokiej jakości kawy. Większość kaw oferowanych przez firmę Gevalia to mieszanki arabiki z Gwatemalii, Kenii, Kostaryki, Brazylii i Kolumbii, składające się z maksymalnie sześciu odmian ziaren.

W latach 1853 – 1971 firma produkująca kawę Gevalia rozpuszczalną działała jako przedsiębiorstwo rodzinne. W 1971 roku spółka została sprzedana General Foods i obecnie przeważająca większość kaw sprzedawanych jest na rynek krajów nadbałtyckich, Szwecji oraz Danii. Produkty premium eksportowane są również do Ameryki. Wyjątkowy smak i jakość kawy Gevalia rozpuszczalnej docenił nawet Król Szwecji i polecił on dostarczanie jej dla rodziny królewskiej.

Słoik kawy rozpuszczalnej na prezent

Kawa Gevalia rozpuszczalna zakupiona w naszym sklepie internetowym stanowi doskonały pomysł na prezent. Odpowiednio zapakowana zagwarantuje Państwa najbliższym chwilę wytchnienia przy wyjątkowym smaku i odprężającym aromacie. Dostępna jest w naszym sklepie w dwóch wielkościach – w słoiczkach o pojemności 100 gramów lub 200 gramów w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu kawasmakowa.pl