• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa orzechowa

Jednym z najchętniej wybieranych smaków kawy jest smak orzechowy. Kawa orzechowa ziarnista jest niezwykle aromatyczna, gdyż jej zapach długo utrzymuje się w pomieszczeniu zachęcając do kolejnej filiżanki tego wspaniałego napoju. Wie o tym każdy, kto posiada w domu własny ekspres z młynkiem albo po prostu młynek do kawy i przygotowuje kawę na świeżo. Mieloną kawę orzechową w przypadku braku młynka do kawy przygotujesz jednak znacznie szybciej. Orzechowa kawa aromatyzowana od KawaSmakowa.pl dostępna jest w kilku smakowych wariantach, na przykład o smaku maślanego orzecha Pecan, czekolady z nutą orzecha makadamia albo wanili z orzechem laskowym. Wybierz najlepszą kawę orzechową dla siebie i pokochaj jej smak!

Kawa orzechowa od znanych marek

Poszukując smakowych kaw, wybieramy produkty znanych i cenionych na świecie marek. Taką jest np. kawa orzechowa ziarnista ZAVIDA, m.in. o wyjątkowym, maślanym aromacie orzecha pekan. To bardzo łagodna, delikatna, kremowa kawa, która szybko przypadnie Ci do gustu. Miłośnicy orzechowych aromatów zwrócą zapewne uwagę również na kawę ZAVIDA o smaku orzechów laskowych z nutą wanilii, oczywiście dostępną w wersjach ziarnistej oraz mielonej. Kawa orzechowa ziarnista o wyrazistym, zdecydowanym smaku, jaką szczególnie polecamy, to również kawa marki SAVOR COFFEE. Jedną z propozycji jest kawa ziarnista marcepanowa o niezwykle intensywnym smaku. To 100% ziarno Arabica pochodzące ze słonecznej Kolumbii. A jeśli szukasz zestawu kawy, na przykład na prezent, zwróć uwagę na trio SAVOR COFFEE - aromatyczne połączenie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Orzechowa kawa na prezent

Nie każdy kawosz posiada własny ekspres z młynkiem do przygotowywania świeżej kawy, czy chociażby sam młynek. Wiele osób sięga po prostu po kawę mieloną. Kawa orzechowa mielona może być urozmaiceniem codziennych kawowych rytuałów, jak i całkowicie zastąpić kawę pitą dotychczas. Po smakowe kawy wiele osób sięga przypadkiem, poszukując dla kogoś prezentu lub będąc obdarowanym taką kawą. Sprawdź zatem także zestawy prezentowe z najlepszą kawą orzechową na kawasmakowa.pl i obdaruj bliskich pyszną, smakową kawą jako niezobowiązujący podarunek — nawet bez okazji!

Szczególnie polecamy następujące produkty: