• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa ziarnista

Kawa ziarnista jest zdecydowanie najchętniej wybierana przez kawoszy. Doceniana bywa przede wszystkim za niepowtarzalną esencję i smak. Jej aromat uwalnia się powoli, z każdym łykiem. Niezwykle istotny jest również rytuał zaparzania. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki dobrej kawy. Nic w tym dziwnego, gdyż kawa nie tylko pobudza, ale również dodaje energii do działania, nastrajając przy tym pozytywnie nawet na wiele godzin. W zimny dzień rozgrzewa, natomiast latem pod postacią kawy mrożonej może przyjemnie ochłodzić. Wystarczy dodać do niej kilka kostek lodu.

Kawa ziarnista - rodzaje

W naszym sklepie możesz znaleźć różne rodzaje kaw, w tym m.in. ziarnistych. Do najpopularniejszych z nich zalicza się kawy smakowe ziarniste. To świetny wybór dla osób, które od tego napoju wymagają nieco więcej. Kawa smakowa może być stworzona z licznych mieszanek owoców oraz przypraw, dzięki czemu łatwo znaleźć wśród nich aromat odpowiadający indywidualnym gustom. Jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie?  Niezwykle oryginalna będzie chociażby kawa ajerkoniakowa lub o smaku toffi. Uwielbiają ją nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Wszystko dlatego, że powstaje na bazie 100% kawy Arabica, a dodatki nie osłabiają jej mocy, ani tym bardziej esencji. Świadczą natomiast o jej wyjątkowości. Koniecznie należy spróbować również bawarskiej czekolady, brzoskwiniowego kremu czy wanilii.
Kawa smakowa ziarnista doskonale sprawdzi się o każdej porze dnia. Osoby, którym zależy na pełnym smaku kawy, bez dodatkowych chemicznych substancji, powinny zdecydowanie sięgnąć po kawy organiczne. Mimo że są one bardzo rzadkie, można znaleźć je w naszej ofercie. Dostępne są w różnych wariantach: espresso, kawy smakowej oraz palonej klasycznie. Kawy smakowe i organiczne to nie jedyne propozycje kaw ziarnistych, które występują w asortymencie sklepu Kawa Smakowa. Znajdują się tu bowiem także kawy naturalne, stworzone z myślą o osobach preferujących proste połączenia, a także produkty pochodzenia naturalnego. Wybierz najlepszą kawę dla siebie i ciesz się jej unikalnym smakiem!

Szczególnie polecamy następujące produkty: