• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa czekoladowa

Kawa czekoladowa to idealne połączenie ziaren kawy z aromatem czekoladowym. Taki napój można potraktować jako idealny czekoladowo-kawowy deser, a także dużą dawkę pozytywnej energii na cały dzień. W naszym sklepie mamy do zaoferowania sporą gamę dostępnych wariantów ziarnistej kawy czekoladowej. Dzięki temu, z pewnością zaspokoi ona kubki smakowe niejednego konesera czy testera kawy. Sklep KawaSmakowa.pl posiada szeroki asortyment, który zaspokoi potrzeby każdego miłośnika ziarnistej kawy czekoladowej.

Kawa czekoladowa

Warto podkreślić, że kawa smakowa powstaje podczas procesu spryskania prażonych ziaren kawy - wcześniej schłodzonych - wodą z dodatkiem olejku aromatycznego, w tym wypadku czekoladowego. Ziarna mogą być również moczone w takim olejku co zapewnia im piękny błyszczący kolor. Po wykonaniu tej czynności kawa pakowana jest w próżniowej atmosferze do specjalnych, hermetycznych torebek z wentylem po to, aby jej smak i aromat nadal pozostał taki intensywny, jak na samym początku. Wentyl powoduje, że nadmiar gazu wydzielanego przez ziarna wydostaje się na zewnątrz paczki natomiast nic nie jest w stanie przeniknąć do jej wnętrza. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kaw czekoladowych, m.in. Savor Coffee Czekoladowo - waniliowa, Bialetti Perfetto Moka Cioccolato, czy też ZAVIDA o smaku bawarskiej czekolady lub czekolady z orzechem makadami.

Szczególnie polecamy następujące produkty: