• O nas

Bez wątpienia każdy z nas docenia wartość i smak dobrej kawy. Jesteśmy przekonani, że każdy kto ceni wspaniały aromat i smak znajdzie je w naszym asortymencie kaw.

Jesteśmy bezpośrednim importerem doskonałej kawy smakowej z Kanady. Dzięki współpracy z firmą Zavida możemy zaoferować Państwu świeżo palone i zapakowane w hermetyczne opakowania ziarna 100% Arabica. Niepowtarzalny, naturalny smak tej kawy ożywi Państwa i doda pozytywnej energii na cały dzień.

Na początku działalności nastawiliśmy się na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem serwisu allegro.pl, jednak wraz ze wzrostem zapytań postanowiliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom otwierając wkrótce sklep internetowy z kawą. Oferujemy Kawy smakowe ziarniste i rozpuszczalne najlepszych znanych marek jak Tchibo, Nescafe, Gevalia czy Zavida.

Naszym sztandarowym produktem jest doskonała ziarnista kawa smakowa firmy Zavida. W swojej ofercie mamy wiele odmian smakowych tej kawy. Najbardziej rozpoznawanym smakiem tej marki jest "Waniliowo - Orzechowa", od której naszym zdaniem najlepiej jest rozpocząć swoją przygodę z Zavidą. Polecamy kawę ziarnistą Zavida za jej niezwykły, pełny smak, ujmujący aromat i doskonałą jakość docenioną przez setki naszych Klientów.

W naszej ofercie znajduje się także w pełni naturalna kawa zielona "Organica". Jest to wyjątkowa kompozycja kawy zielonej, która uprawiana jest bez użycia środków chemicznych. Jest to wyjątkowa pozycja dla tych, którym nie jest obojętny stan środowiska natuarlnego ponieważ Eco-Farmy, na których dojrzewa kawa Organica posiadają certyfikaty "Stowarzyszenie Lasów Deszczowych".