• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa naturalna mielona

Kawa mielona może zagwarantować wyjątkowe doznania smakowe, o ile została wyprodukowana z dobrej jakości ziaren pochodzących z certyfikowanych upraw. Pragnąc zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych mieszanek, stworzyliśmy specjalną ofertę kaw naturalnych klasy premium, które wyróżnia sposób uprawy oraz niepowtarzalny aromat, któremu trudno się oprzeć. Filiżanka tego gorącego napoju to świetny sposób na chwilę odprężenia w zabieganym dniu, jak również recepta na smakowanie każdej sekundy wolnego wieczoru. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi producentami, dbającymi o środowisko naturalne oraz prawa człowieka. Nasze kawy sprowadzane są z różnych części świata. Proponujemy mieszanki pochodzące z Azji, Afryki, Ameryki Południowej, a także z Europy. Za każdą z nich stoi wspaniała historia i wieloletnia tradycja, pozwalająca na stworzenie niesamowitego smaku.

Kawa naturalna i jej rodzaje

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele rodzajów kaw naturalnych. Dostępne są także specjalne kawy smakowe, które z pewnością przypadną do gustu osobom stawiającym np. na owocowy aromat. Proponujemy różne smaki kaw, jak brzoskwiniową, borówkową, malinową z domieszką prawdziwej czekolady. Nie zapominamy jednocześnie o osobach preferujących kawę bezkofeinową. Ten rodzaj gorącego napoju można pić o dowolnej porze, także późnym wieczorem.

Szczycimy się przy tym sprzedażą kaw organicznych, które pochodzą z certyfikowanych upraw i nie zawierają żadnych, sztucznych dodatków. Dzięki nim można poczuć prawdziwy oraz jednocześnie niezwykle głęboki smak kawy, które nie potrzebują specjalnych dodatków. Nasze produkty to specjały takich producentów jak chociażby: Zavida, Dawidoff, Lu Caffe czy Illy. Zachęcamy gorąco do ich spróbowania. Kawy mielone dostępne są w estetycznych opakowaniach o zróżnicowanej gramaturze, które świetnie sprawdzą się jako miły upominek na wiele okazji. Cechuje je przy tym atrakcyjna cena, a wszystko z pasji do wyjątkowych kaw.