• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa naturalna

Filiżanka aromatycznej kawy to doskonały sposób na zabiegany poranek, przerwę w pracy czy leniwe popołudnie. Jej smak i zapach pozwala zrelaksować się oraz zapewnia niesamowite doznania. W jednej chwili można przenieść się do zupełnie innego miejsca, kosztując z niego to, co najlepsze.

Nie ma dwóch identycznych kaw, o czym doskonale wiedzą doświadczeni bariści, polecający najczęściej kawę naturalną ziarnistą. Tajemnica smaku zamknięta w ziarnach uwalnia się stopniowo, oferując wszystko, co najlepsze. Wystarczy zaledwie kilka łyków, aby poczuć nową energię do działania. Bardzo istotny jest jednak sposób produkcji kawy oraz posiadane certyfikaty jakości. Z tego też względu wszystkie rodzaje kaw dostępne w naszym sklepie zostały dokładnie sprawdzone. Z dumą możemy powiedzieć, że pochodzą wyłącznie od doświadczonych producentów z całego świata, którzy w swoją pracę wkładają serce oraz pasję. Dzięki nim kawa naturalna zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Należą do nich m.in.: Zavida, Davidoff, Melitta, Illy, Lu Caffe i wiele więcej.

Naturalna kawa ziarnista - wyjątkowy smak klasy premium

Kawy, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, to produkty klasy premium, co oznacza, że nie są dostępne w zwykłych sklepach spożywczych. Proponujemy niepowtarzalne rodzaje kaw pochodzące z różnych części świata. Przykład stanowi Mokacrema produkowana w palarni Arcaffe od przeszło 70 lat, której ziarna pochodzą z Etiopii oraz Ameryki Środkowej. Miłośnicy tego gorącego napoju doceniają z pewnością także szwedzką markę Arvig Nordquist, która szturmem zdobyła rynek europejski, a to wszystko dzięki ekologicznym uprawom i wspieraniu środowiska oraz praw dzieci.

Każda oferowana przez nas kawa jest wyjątkowa i posiada za sobą wieloletnią tradycję. Nie zapominamy także o osobach preferujących kawę bezkofeinową: do wyboru dajemy wiele rodzajów starannie dobranych mieszanek ziaren. Prawdziwi smakosze kawy koniecznie powinni zapoznać się z naszym asortymentem. Zapewniamy kawy w mniejszych, jak i większych, nawet kilogramowych opakowaniach.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych włoskich kaw ziarnistych i smakowych