• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Zavida

Firma Zavida Coffee Roasters to jedna z największych kanadyjskich palarni specjalizująca się w kawach smakowych a jej produkty są jednymi z najpopularniejszych kanadyjskich kaw smakowych na świecie. Są to wysokogatunkowe kawy ziarniste na bazie 100% ziaren Arabica. Posiadają niepowtarzalny smak i aromat. 

Firma specjalizuje się się w kawach orzechowych jak np. Waniliowo-Orzechowa, Czekoladowy orzech Makadamia, Maślany orzech Pekan, kawach czekoladowych jak np. Bawarska Czekolada, Czekoladowa Mięta oraz w kawach owocowych jak np. Malinowa Czekolada, Kokosowa Roskosz czy Żurawinowy Krem. 

Jej kawy posiadają: 

Certyfikat Rainforest Alliance Certified ™ przydzielany gospodarstwom, które muszą spełnić kryteria standardu zrównoważonego rolnictwa Rainforest Alliance. Norma obejmuje wszystkie trzy filary zrównoważonego rozwoju - społeczny, gospodarczy i środowiskowy. Gospodarstwa Rainforest Alliance Certified ™ są regularnie kontrolowane w celu sprawdzenia, czy rolnicy spełniają kompleksowe wymagania normy, które wymagają ciągłej poprawy na drodze do zrównoważonego rolnictwa.