• Kategorie
  • Szukaj
  • ILLY

Zachwyć się aromatem kaw Illy

Zastanawiają się Państwo jak znaleźć doskonałą kawę, która jednocześnie będzie szybko stawiała na nogi po nieprzespanej nocy, dodawała energii na cały dzień i urzekała swoim wyborowym smakiem zaproszonych gości już od wypicia pierwszego łyku? Jeśli tak, to nie przypadek, że trafili Państwo na stronę naszego sklepu internetowego. Posiadamy w ofercie wyśmienite kawy ziarniste Illy. O ich wyjątkowości świadczy fakt, że bariści oraz właściciele kawiarni często sięgają właśnie po Illy. Wynika to z faktu, że już jej zapach sprawia, że czujemy się pozytywnie nastawieni do działania podczas długiego dnia pracy. Ponadto niewiele produktów może dorównać smakiem kawie ziarnistej Illy.

Wyjątkowa kawa ziarnista Illy

Jeśli zamierzają Państwo otworzyć kawiarnię i szukają odpowiednich do niej produktów albo prowadzą pensjonat, zajazd lub hotel, to jakość serwowanej kawy powinna być na pierwszym miejscu. Jeżeli zależy Państwu na niecodziennym smaku kawy, to warto wypróbować dowolny produkt z serii Illy.

W naszym asortymencie znajdą Państwo, m.in.: Illy Arabica Selection Brazylia o nutach karmelu, Illy Arabica Selection – Ethiopia o nutach cytrusowo-kwiatowych, Illy Arabica Selection – Guatemala o posmaku czekolady i miodu z nutką karmelu, a także kawy Illy Decaf Grani oraz Illy Intenso Grani łączące w sobie słodką esencję czekolady, karmelu, miodu czy migdałów.

Dowolna kawa ziarnista Illy może być również serwowana w restauracjach i lokalach obsługujących imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, chrzciny, stypy, komunie oraz osiemnastki. Dlatego szczególnie zapraszamy restauratorów do wypróbowania rozmaitych gatunków kawy Illy.

Kawa ziarnista Illy to doskonałe rozwiązanie w przypadku rozmaitych imprez firmowych, spotkań biznesowych, konferencji czy paneli dyskusyjnych, podczas których wypicie smacznej kawy zostanie dobrze odebrane i stanie się znakiem rozpoznawczym dla organizatorów. Kawa ziarnista Illy idealnie sprawdzi się także, jako ciepły napój podczas eventów plenerowych. Podawana prosto z ekspresu uświetni niejedno wydarzenie kulturalno - artystyczne.