• Kategorie
  • Szukaj
  • NEW YORK

Niespełna sto lat temu kawa New York rozkochiwała w sobie kolejnych gości kameralnej toskańskiej manufaktury, a dziś cieszą się nią nasi klienci. Proponujemy produkty włoskiej palarni w różnych gramaturach, w wersji ziarnistej i mielonej, w klasycznym opakowaniu i w puszkach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Kawa New York – wyjątkowe 5%

Pragnąc oferować Państwu to, co najlepsze, poszerzyliśmy asortyment o kawę wyjątkową pod każdym względem. Dołączyliśmy do niego kompozycję zawierającą ziarna arabici z Ameryki Środkowej oraz domieszkę 5% unikatowych ziaren Jamaica Blue Mountain. Kawa New York Lattina Macinato Moka robi olbrzymie wrażenie na wszystkich, którzy mają szansę jej skosztować. Mieszanka cechuje się łagodną goryczką i smakuje lekko orzechowo. Wyraźnie wyczuwalna nuta gorzkiej czekolady dodaje naparowi elegancji.

To kawa New York mielona, dostępna w charakterystycznych puszkach. Nadaje się na prezent dla bliskiej osoby, która z pewnością doceni taki gest. Polecamy ją też kawoszom mającym słabość do ekskluzywnych produktów. Wielu uważa ją za „szampan wśród kaw” zarówno ze względu na fakt, że jest produkowana w bardzo małej ilości, jak i ze względu na jej niepowtarzalny smak.

Kawa New York na dobry początek dnia

Miłośnicy czarnego naparu znajdą u nas liczne inspiracje na każdą porę dnia. Ci, dla których filiżanka kawy to niezbędny element udanego poranka, zapewne zainteresują się najwyższej jakością mieszanką 100% arabici pochodzącej z Ameryki Środkowej – Caffe Espresso Italiano. To kawa New York mielona o pełnym aromacie, budząca uznanie ekspertów trwałą cremą na espresso. Prócz tego sprawdzi się w formie latte oraz cappuccino. W dowolnej postaci przypadnie do gustu zwolennikom kaw o czekoladowym posmaku. Delikatna, a przy tym dość mocna, skutecznie pobudzi rano, a także doda energii po południu.

Uwielbiamy dobrą kawę i z przyjemnością dzielimy się nią z klientami. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a zwłaszcza do przekonania się o wspaniałym smaku produktów New York.