• Kategorie
  • Szukaj
  • KIMBO

Kawa Kimbo 100% Arabica

Niepowtarzalny aromat i delikatny smak to cechy charakterystyczne tej mieszanki ziaren, które pochodzą ze światowej stolicy espresso, czyli z Neapolu. Kawa Kimbo jest obecnie liderem na polskim rynku, głównie ze względu na dobrą jakość oraz aromatyczny zapach. Włoski producent zadbał o produkt, który sprawdza się nie tylko w parzeniu tradycyjnym, ale też podczas przygotowania napoju w ekspresach ciśnieniowych lub kawiarkach. Wyselekcjonowane, zmielone ziarna zostały zapakowane w hermetyczne opakowanie, tak by każda osoba miała pewność, że będzie rozkoszować się aromatycznym naparem.

Miłośnicy wysublimowanej delikatności i lekkiej słodyczy zachwycają się niezmiennie walorami tej kawy! Nuty smakowe pochodzące z naturalnych ekosystemów są zwykle kojarzone z kwiatami, cytrusami czy przyprawami korzennymi. Oryginalna kawa Kimbo pochodzi z upraw, które dojrzewają w odpowiednich warunkach klimatycznych. Wyrazistość tego gorącego napoju zależy od wielu czynników.

Kawa Kimbo Espresso mielona

To propozycja dla koneserów smaku, którzy uwielbiają mocne espresso. Specjał firmy Cafe’ do Brasil dedykowany jest klientom z dobrym smakiem. Mieszanka arabiki i robusty pozwala docenić tę przepyszną kompozycję. Ciemny sposób palenia nie musi oznaczać dużej zawartości kofeiny – napój możemy pić nawet w większych ilościach. Kawa Kimbo Espresso może zostać przyrządzona na wiele sposobów. Typowe włoskie espresso jest zazwyczaj kremowe oraz posiada nutę goryczy. Podobnie jak w przypadku kawy Kimbo Espresso Napoletano, która zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Na czym polega fenomen marki Kimbo?

Kawa Kimbo Espresso Italiano jest poddawana każdorazowo precyzyjnemu wypalaniu. Produkt znajduje się w dobrej ofercie cenowej. Wystarczy niewiele, by poczuć zastrzyk kofeinowego pobudzenia czy relaksu płynącego z rozkoszowania się wyjątkowym aromatem! Kawa mielona Italiano renomowanego producenta sprawdzi się przede wszystkim w każdym biurze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego KawaSmakowa.pl!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kawy ziarnistej, pochodzącej z najstarszej palarni we Włoszech Caffe Vergnano. Wielopokoleniowa tradycja oraz odkrywanie aromatycznych smaków doprowadziły do rozwoju rodzinnej firmy na skalę międzynarodową. Obecni właściciele (wnuki założyciela) z zaangażowaniem kontynuują powierzoną im misję, przekazując najwyższej jakości produkt, którym jest kawa ziarnista Vergnano. To marka ceniona nie tylko w ojczyźnie Leonarda da Vinci, ale również na całym świecie. Firma posiada ponad 70 kawiarni w 19 krajach, ciesząc podniebienia amatorów małej czarnej.

Oferowana w naszym sklepie internetowym kawa Vergnano to jednorodne mieszanki starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabica lub też wykwintne blendy Arabici i Robusty. W asortymencie dostępne są zarówno gatunki Vergnano espresso o mocnym aromacie, jak i kompozycje o delikatnym smaku.

Caffe Vergnano — delektuj się chwilą

Proponowana przez nas kawa Vergnano to produkt o bogatych walorach smakowych, którą można podawać z mlekiem, syropem smakowym lub bez żadnych dodatków. Stuprocentowa Arabica Antica Bottega to mieszanka pochodząca z Ameryki Środkowej i Centralnej, poddawana procesowi powolnego palenia. Dzięki temu ma delikatny, aksamitny smak i należy do najbardziej docenianych włoskich kaw. Vergnano espresso to połączenie ziaren Arabici z niewielkim dodatkiem Robusty. Słodki aromat czekolady oraz subtelnie wyczuwalne nuty korzenne to rozkosz dla podniebienia miłośników czarnego napoju.

Prestiżowym gatunkiem kawy, którym poszczycić się może marka Caffe Vergnano, jest Espresso BIO/Organic, pochodząca z plantacji w znikomym stopniu naruszającym równowagę środowiskową. Produkt posiada unijne logo ekologiczne, tzw. Euro-liść, potwierdzający przestrzeganie norm ekologicznych przez producentów. Dla prawdziwych kawoszy mamy bardzo aromatyczną mieszankę Arabici (60%) z Ameryki Środkowej oraz afrykańsko-azjatyckiej Robusty (40%), która stawia na nogi, a intensywny, lekko ostry smak przypadnie do gustu sympatykom wyrazistych akcentów smakowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kaw w naszym sklepie internetowym!