• Kategorie
  • Szukaj
  • LUCAFFE

Poszukując najlepszych mieszanek kaw, od początku kładziemy ogromny nacisk na jakość. Tym sposobem do naszej oferty dołączyły produkty z palarni Torrefazione Gian Luca Venturelli, znanej w kawiarniach wielu krajów jako Lucaffe. Mimo że to stosunkowo młoda firma, funkcjonująca na rynku od 1996 roku, w pełni zasłużyła na uznanie konsumentów. Doszliśmy do wniosku, że warto przedstawić ją klientom.

Kawa naturalna Lucaffe – propozycja dla miłośników klasyki

Jedna z flagowych kaw włoskiej palarni to Lucaffe Classic, łącząca w sobie starannie wyselekcjonowane ziarna ze sprawdzonych plantacji, poddane odpowiednim procesom wypalania. To mieszanka złożona z 80% szlachetnych odmian arabici, uzupełnionych ziarnami robusty. Kompozycja cechuje się średnią zawartością kofeiny, przepięknym zapachem i łagodnym smakiem.

Zachęcamy do zakupu Lucaffe Classic wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kilku filiżanek kawy. Gorący czarny napój przypadnie do gustu kawoszom kochającym espresso, będą nim zachwycone również osoby regularnie sięgające po kubek latte czy cappucino. Jednocześnie wyrazista i subtelna Lucaffe w swojej klasycznej wersji zaskakuje delikatnością nut kwiatowych oraz intensywnością czekolady.

Filiżanka luksusu – napar ze 100% arabici

Kolejną propozycją, którą chcemy Państwu przedstawić, jest Lucaffe Piccolo & Dolce Espresso Italiano, mieszanka 90% arabici i 10% robusty. Tak skomponowana kawa naturalna Lucaffe wyróżnia się gęstą cremą i wyczuwalną nutą karmelu. Wychodzi z niej doskonałe latte macchiato i cappuccino.

Do asortymentu naszego sklepu należy także sztandarowy produkt firmy – Lucaffe Mr. Exclusive. To kawa naturalna Lucaffe złożona wyłącznie z arabici. Powstały z niej napar urzeka delikatnością i słodyczą, ma zdecydowany, mocny aromat. Ziarna tworzące tę wyjątkową kawę pochodzą z plantacji Ameryki Południowej, Afryki i Azji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że dołączą Państwo do grupy miłośników lekko czekoladowego zapachu i delikatności kaw Lucaffe.