• Kategorie
  • Szukaj
  • PASSALACQUA

W ofercie naszego sklepu znajdują się kawy z rodzinnej neapolitańskiej palarni Passalacqua. Zwróciliśmy na nie uwagę zaintrygowani kreatywnością twórców, którzy odważnie i pomysłowo łączą smaki w mieszankach. W rezultacie pod ich okiem powstają zrównoważone, a jednocześnie zaskakujące kompozycje. Uznaliśmy, że zasługują na przedstawienie ich naszym klientom.

Mocna, aromatyczna Passalacqua

Wśród licznych kaw, które dołączyliśmy do asortymentu, jedna wyróżnia się wyjątkowym składem. To Passalacqua ziarnista o nazwie Harem - sztandarowy produkt włoskiej palarni. Do najwyższej jakości arabici dodano 5% unikatowej Jamaica Blue Mountain, są to niezwykle drogie i rzadkie ziarna, przez wielu kawoszy uważane za jedne z najlepszych na świecie. Do tej niepowtarzalnej kawy nie trzeba nikogo zachęcać – urzeka pijących mocnym, przyjemnym aromatem i słodkim smakiem.

Osoby, które preferują bardziej intensywny napar o mniejszej słodyczy, zainteresuje Passalacqua ziarnista znana jako Vesuvio. To nasza propozycja dla miłośników napoju z ciemno palonych ziaren. W 60% składa się z arabici, a w 40% z robusty, dzięki czemu nie jest zbyt kwaskowata. Cechuje się gęstym body z aksamitną cremą i zbalansowanym smakiem. Ta kawa sprawdzi się jako espresso bądź lungo i na pewno przypadnie do gustu amatorom małej czarnej z dodatkiem mleka, a oprócz tego zda egzamin w postaci cappuccino.

Passalacqua – odpowiednia dla każdego

Zwolennicy mocno palonej kawy często sięgają po Cremador, złożoną w 70% z arabici i w 30% z robusty. To Passalacqua ziarnista, z której można zaparzyć wyśmienite espresso z obfitą cremą oraz napar z mlekiem na bazie espresso.

Mimo że ziarna Passalacqua są poddawane tradycyjnemu procesowi prażenia, który nadaje im niesamowity smak, nie oznacza to, że palarnia nie ma nic do zaoferowania wielbicielom łagodnej kawy. Potwierdza to Passalacqua ziarnista Moana, mieszanka 100% arabici o niższej zawartości kofeiny. Należy ona do ścisłej czołówki najchętniej wybieranych kaw tej marki. Klientom bardzo odpowiada delikatny kwiatowy aromat i subtelność kawy Moana.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Jesteśmy pewni, że tak jak my pokochają Państwo kawy tej marki.