• Kategorie
  • Szukaj
  • ZAVIDA

Marka Huan Valdez powstała w 1959 roku w Kolumbii i skupiała się na produkcji wysokiej jakości kawy. Obecnie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kaw na świecie, która zachwyca unikalnym smakiem i głębokim aromatem. Kawa Juan Valdez powstaje ze specjalnie wybranych, dużych ziaren, umiejętnie palonych, co pozwala na zniwelowanie kwaskowego posmaku. Co ważne, ta kawa wytwarzana jest w zupełnie naturalny sposób. Do jej produkcji nie wykorzystuje się bowiem sztucznych środków chemicznych. Cały proces powstawania kawy jest całkowicie organiczny, a uprawy są ekologiczne i nie wpływają negatywnie na środowisko. Potwierdzają to dwa międzynarodowe certyfikaty organizacji BCS oraz agencji USDA. To bardzo ważna informacja dla osób dbających o ekosystem. Na podobnych zasadach tworzona jest kawa Zavida, czyli propozycja od marki, która niezmiennie od wielu lat dostarcza smak i aromat z Ameryki Południowej prosto do Twojego domu. Cena kawy Zavida jest nieco wyższa od zwykłych kaw, które można znaleźć w sklepach. Ta różnica jest jednak stosunkowo niewielka, jeśli zwrócić uwagę na jej jakość.

Zavida coffee - kawa dla smakoszy

Osoby znające się na kawie doskonale zdają sobie sprawę, że najwyższa jakość przemawia za kawami organicznymi. Sztuczne, chemiczne dodatki mogą jedynie zepsuć cały smak, zabierając naturalny i głęboki aromat. Właśnie dlatego nie należy iść na skróty i decydować się na kompromisy. Kawa Zavida powstała specjalnie z myślą o osobach, którą są w stanie zapłacić nieco więcej, aby otrzymać produkty klasy premium, spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania. Jest to sztandarowy produkt naszego sklepu, dostępny w licznych smakach. W ofercie znajdują się aż 24 smaki, dlatego każdy może odnaleźć tu swój ulubiony. Proponujemy takie smaki jak m.in. waniliowy, czekoladowy, kokosowy, brzoskwiniowy, orzechowy i wiele więcej. Podstawę każdej z kaw stanowi 100% Arabica. Do najbardziej rozpoznawalnego smaku kawy Zavida zalicza się waniliowo-orzechowa. Zachęcamy do spróbowania kawy Juan Valdez, która zachwyca swoją głębią. Na tym samym poziomie znajduje się także kawa Zavida. Cena obu produktów jest niezwykle atrakcyjna.
Przekonaj się o tym, jak bogaty może być smak Twojego ulubionego napoju, a z pewnością już nigdy nie wrócisz do kaw produkowanych hurtowo, w których składzie znajdują się konserwanty. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty najlepszych kaw, które cenione są na całym świecie przez wybitnych kawoszy.